درباره ما

تاریخچه

زاگشیر نماد پالایش شیر ایران

شرکت صنایع غذایی دامون زاگرس بروجرد در سال 1401 به همت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و گروه صنایع عمومی تامین در زمینی به مساحت 15 هکتار در شهرستان بروجرد، نگین سرسبز رشته کوه های زاگرس احداث و بهره برداری گردید.

این مجموعه با هدف تولید محصولات با کیفیت ، مطابق با استاندارهای جهانی واستفاده صحیح از منابع انرژی ،  با بهره گیری از نیروهای جوان و کارآزموده، در راستای سیاست های حمایتی شستا در حوزه امنیت غذایی وتکمیل زنجیره لبنی و سلامت جهانی فعالیت خود را آغاز نمود.

این کارخانه با بکارگیری به روزترین دستگاه های تولید صنایع لبنی ، موفق به تولید انواع شیرخشک ، خامه و سایر محصولات لبنی و ارائه آن به بازارهای داخلی و خارجی شده است.

متخصصین واحد کنترل کیفیت ، با نظارت مستمر بر شیرهای وروردی به کارخانه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دنیا مانند کریسکوپ اقدام به ردیابی هرگونه خطای احتمالی در شیرهای دریافتی می کند.

زاگشیر با بهره گیری از تجهیزات به روز آزمایشگاهی ، خود را به عنوان یکی از مراجع آزمایشگاهی کشور معرفی کرده است.

به طوری این کارخانه  که در سایه نوآوریی ، ارزش آفرینی و بهره وری ؛ با تولید محصولاتی ناب ، تبدیل به نماد پالایش شیر ایران خواهد شد .

سخن مدیرعامل

صنایع غذایی زاگشیر با تکیه بر لطف خداوند مهربان در راستای رسالت و چشم انداز خویش و با بهره گیری از دانش متخصصان، مشتری مداری، تفکر و تعهد را سنگ بنای خود قرار داده است تا با تولید محصولات سلامت محور در کلاس جهانی و با سرلوحه قراردادن نوآوری، ارزش آفرینی و بهره وری، ناب ترین محصول را از دامنه های سرسبز رشته کوه های زاگرس راهی خط تولید کارخانجات صنایع غذایی چه در داخل و چه در خارج از مرزهای جغرافیایی نموده و مفتخر است در درخشش بیش از پیش نام ایران در دنیا سهیم باشد .
زاگشیر با در کنارخود قراردادن نیروهای جوان، متخصص و خلاق در آینده ایی نزدیک به نماد پالایش شیر ایران تبدیل خواهد شد

مأموریت

در تلاش هستیم تا محصولات این شرکت، مطابق با استانداردهای بین المللی سلامت و در شأن مصرف‌کننده باشد.

در این راه از دانش روز دنیا بهره می‌گیریم و پرسنل مجرب و جوان را در محیط کاری پویا به کار می‌گیریم تا با استفاده از بهترین و مرغوب ترین شیر که در دامداری های نمونه و تراز اول کشور که به صورت مداوم و مستمر در  حال پایش می باشد ، خدمتی درخور ارائه دهیم، به نحوی که ضمن بی‌نیاز کردن کشور از ورود محصولات مشابه خارجی، در بازارهای جهانی نیز حضور فعال داشته باشیم و به عنوان یک بازیگر اثرگذار در صنایع غذایی مطرح شویم.

هم‌چنین پاسداشت عناصر طبیعی و احترام به محیط زیست در تمامی مراحل این فعالیت‌ها، در دستور کارمان قرار دارد.

چشم انداز

صنایع غذایی زاگشیر در تلاش است تا در آینده‌ای نزدیک به نماد پالایش شیر ایران تبدیل شود و با توسعه روزافزون خود در بخش‌های مختلف، قله های افتخار را در دنیا فتح نماید و پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران را با غرور چونان به اهتزاز درآورد.

خط مشی کیفیت

شرکت صنایع غذایی دامون زاگرس بروجرد(سهامی خاص) با برند تجاری زاگشیر به عنوان یکی از شرکت های تولیدکننده محصولات پودری و فراورده های لبنی با بهره‌گيري از تجهيزات مدرن مطابق استانداردهاي روز دنيا در راستای تحقق چشم انداز خود با پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی مبتنی بر استانداردهای بین المللی ISO 22000: 2018 ،ISO 9001 : 2015 و الزامات اصول HACCP و GMP در زمینه تولید انواع شیرخشک صنعتی، پودر پرمیت و خامه در فاز اول فعالیت مستمر و ارزش آفرین خود را پایه‌گذاری کرده است. موفقیت در این امر زاگشیر را به نقطه‌ای رسانده که هرلحظه به دنبال افزودن محصولاتی ناب هماهنگ با بازارهای جهانی و با بالاترین سطح کیفیت می باشد و اهداف محوری زیر را سرلوحه حرکت در مسیر بهبود مداوم شرکت قرارداده است/ که این امر با سرلوحه قرار دادن اهداف عالیه زیر محقق میگردد:

  1. افزایش ظرفیت تولید با نصب تجهیزات جدید (افتتاح فاز2)؛
  2. افزایش رضایت مشتریان و ذینفعان؛
  3. تعهد به بهبود مستمر و اثر بخشي فرايندها در جهت ارتقاء سطح سلامت و ایمنی محصولات؛
  4. افزایش قدرت برند تجاری شرکت در جهت دستیابی به سهم بیشتر بازار،
  5. تولید و بازاریابی محصولات جدید با تمرکز بر فرآیند تحقیق و توسعه؛
  6. تلاش در جهت کسب بازار مناسب برای محصولات و معرفی محصولات جدید از قبیل MPC،MPC ، کره، شیرخشک نوزاد، خامه قنادی، پودر خامه، لاکتوز و … به بازار از طریق عقد قرارداد با شرکت های تولیدی دیگر و در صورت امکان بصورت مشارکت در تولید،
  7. تلاش در جذب بازارهای برون مرزی منطقه ای و فرامنطقه ای به منظور افزایش صادرات محصولات شرکت؛
  8. مدیریت هزینه در جهت کاهش بهای تمام شده؛
  9. تبدیل شدن به نماد پالایش شیر ایران در سایه نوآوری،ارزش آفرینی و بهره وری.

 

اینجانب ضمن تعهد به اجرای موثر سیستم مدیریت کیفیت از تمامی کارکنان محترم برای همکاری و همدلی در راستای نیل به اهداف عالی شرکت دعوت بعمل می آورم وکلیه پرسنل موظف هستند الزامات این سیستم را درک و اجرا نمایند؛ همچنین نماینده مدیریت مسئولیت ارزیابی، ممیزی داخلی، بازنگری و گزارش دهی نحوه اجرای سیستم را عهده دار می باشد.

مدیریت شرکت صنایع غذایی دامون زاگرس بروجرد

جوایز و استانداردها